Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja Barbary Czarneckiej” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zdjęcia z Sobótki”

 

1964-1965. Pamiątka z przedszkola

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Barbary Czarneckiej, Słowa kluczowe: Sobótka Górka, Górka, przedszkole, dzieci, lato, park, Rosalienthal


Zdjęcie grupowe dzieci z Przedszkola nr 2 w Sobótce Górce. Okres letni. W dolnym rzędzie druga i trzecia od lewej - Barbara i Małgorzata Czarneckie. Chłopcy w dolnym rzędzie trzymają piłki. Fotografia tworzona w starym parku sąsiadującym z przedszkolem. W tle charakterystyczne wzniesienie terenu w tym obszarze.


Nazwa dokumentu: 1964-1965. Pamiątka z przedszkola
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Barbary Czarneckiej
Teczka (jednostki archiwalna): Zdjęcia z Sobótki
Numer ID: CATL 104 A / 31.1.6
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1964 --- 1965
Miejsce wytworzenia: Sobótka Górka
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Barbara Czarnecka
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: Sobótka Górka, Górka, przedszkole, dzieci, lato, park, Rosalienthal
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zdjęcia z Sobótki"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.