Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja Barbary Czarneckiej” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zdjęcia z Sobótki”

 

V 1956. Tuż po narodzinach

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Barbary Czarneckiej, Słowa kluczowe: ośrodek zdrowia, szkoła, szpital miejski, sobótka, pielęgniarki, poród, narodziny


Fotografia w jednej z izb budynku dawnego ośrodka zdrowia w Sobótce przy ul. św. Jakuba 20 (sąsiedztwo Muzeum Ślężańskiego). Obecnie budynek Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Sobótce, zaś do czasów wojennych także budynek służby zdrowia. Stanisława Czarnecka - matka ofiarodawczyni kolekcji - kształcąca się w tym czasie na pielęgniarkę przeprowadza czynności poporodowe.


Nazwa dokumentu: V 1956. Tuż po narodzinach
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Barbary Czarneckiej
Teczka (jednostki archiwalna): Zdjęcia z Sobótki
Numer ID: CATL 104 A / 31.1.5
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1956 - 05
Miejsce wytworzenia: Sobótka
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Barbara Czarnecka
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: ośrodek zdrowia, szkoła, szpital miejski, sobótka, pielęgniarki, poród, narodziny
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zdjęcia z Sobótki"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.