Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja Barbary Czarneckiej” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zdjęcia z Sobótki”

 

1967-1968. Szkolne zdjęcie pamiątkowe

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Barbary Czarneckiej, Słowa kluczowe: , nauka, dziecko, Sobótka Zachodnia, Szkoła Podstawowa nr 2, szkoła


Pozowane zdjęcie z okresu nauczania początkowego - I klasa (a). Uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Sobótce Zachodniej - Barbara Czarnecka - ofiarodawczyni kolekcji w otoczeniu atrybutów naukowych. Po lewej drewniane liczydło, w dłoni pióro, w tle mapa geograficzna. Zwraca uwagę fartuszek z tarczą placówki. Dodatkiem "ubarwiającym" szkolny uniform jest kołnierzyk robiony na szydełku. Scena uwieczniona w dawnym budynku szkolnym przy ul. Chwałkowskiej - obecnie obiekt w całości mieszkalny.


Nazwa dokumentu: 1967-1968. Szkolne zdjęcie pamiątkowe
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Barbary Czarneckiej
Teczka (jednostki archiwalna): Zdjęcia z Sobótki
Numer ID: CATL 104 A / 31.1.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1967 --- 1968
Miejsce wytworzenia: Sobótka Zachodnia
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Barbara Czarnecka
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: , nauka, dziecko, Sobótka Zachodnia, Szkoła Podstawowa nr 2, szkoła
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zdjęcia z Sobótki"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.