Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja Zofii Hajdukiewicz” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Czyn społeczny w Sobótce”

 

Lata 1970-1980. Porządkowanie wjazdu do Sobótki

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Zofii Hajdukiewicz, Słowa kluczowe: sobótka, wjazd, pobocze, mistrz gospodarności, czyn społeczny


Czyn społeczny. Mieszkańcy przy zagospodarowywaniu pobocza przy wjeździe do miasta od strony Rogowa Sobóckiego /ul. Wrocławska/. Prace prowadzone w ramach konkursu "Mistrz Gospodarności". Widoczne starego typu słupy energetyczne, zakręt nasypu kolejowego oraz komin nieistniejącego dziś tartaku.


Nazwa dokumentu: Lata 1970-1980. Porządkowanie wjazdu do Sobótki
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Zofii Hajdukiewicz
Teczka (jednostki archiwalna): Czyn społeczny w Sobótce
Numer ID: CATL 104 A / 2.3.1
Sygnatura: brak
Autor: Józef Śliz
Data wytworzenia: 1970-01-01 - 1980-01-01
Miejsce wytworzenia: Sobótka
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Michał Hajdukiewicz
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: sobótka, wjazd, pobocze, mistrz gospodarności, czyn społeczny
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Czyn społeczny w Sobótce"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.