Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja Zofii Hajdukiewicz” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zdjęcia z okresu przedwojennego”

 

1911. Kazimiera i Franciszek Deksnis

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Zofii Hajdukiewicz, Słowa kluczowe: , Deksnis, bolszewicy, rewolucja październikowa, Rosja


Rodzice właścicielki kolekcji. Franciszek pochodził z Litwy. Konstruktor mostów. Zesłany za Ural i rozstrzelany przez bolszewików w okresie Rewolucji Październikowej. Zwracają uwagę elementy strojów oraz fryzura Kazimiery Deksnis.


Nazwa dokumentu: 1911. Kazimiera i Franciszek Deksnis
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Zofii Hajdukiewicz
Teczka (jednostki archiwalna): Zdjęcia z okresu przedwojennego
Numer ID: CATL 104 A / 2.2.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1911-01-01 - 1911-12-31
Miejsce wytworzenia: Jekaterynosław
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Michał Hajdukiewicz
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: , Deksnis, bolszewicy, rewolucja październikowa, Rosja
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zdjęcia z okresu przedwojennego"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.